fbpx

Napsali o nás

odkazy na mediální články

Komedie Ženská na vrcholu se stala nejsledovanějším sobotním pořadem po 20. hodině, sledovalo ji 1,16 mil. diváků starších 15 let.

10 českých filmů, které chce vidět každý

Novou českou komedii „Ženská na vrcholu“ uvedli v předpremiéře herci i režisérka

Střihavka a Basiková nazpívali filmovou píseň Tohle není pláč

Ženská na vrcholu: Nová komedie s Annou Polívkovou a Janou Preissovou!

Ženská na vrcholu: Trailer

Praha – Romantická komedie s názvem Ženská na vrcholu představí v hlavní roli Annu Polívkovou, jejíhož otce hraje její skutečný otec Bolek Polívka. Hlavními mužskými představiteli jsou Martin Dejdar a Marek Němec. Ve vánočním příběhu diváci uvidí také Janu Krausovou Janu Preissovou, která hraje manželku Bolka Polívky. Ženská na vrcholu, za kterou stojí režisérka Lenka Kny, bude uvedena do kin od 7. listopadu.

Anna Polívková i její skutečný otec Bolek Polívka se objeví v nové romantické komedii režisérky Lenky Kny Ženská na vrcholu. Polívková ve filmu hraje roli hlavní, její otec vedlejší (nepřekvapivě otce hlavní hrdinky). Hlavní mužské role ztvárnili Martin Dejdar a Marek Němec. Na filmová plátna se po dlouhých 40 letech vrací Jana Preissová jako manželka Bolka Polívky.

První ukázka nové zimní komedie Ženská na vrcholu s Annou Polívkovou

Marek Němec vypráví, jak se kvůli roli učil jezdit na skútru a večer mrzl na hotelu

Nová komedie „Ženská na vrcholu“ s Annou Polívkovou a Bolkem Polívkou se představuje v první ukázce

Svérázná, osamělá, s životem plným nečekaných situací. Taková je hrdinka komedie Ženská na vrcholu, kterou hraje Anna Polívková. Spoluautorkou scénáře (Hana Cielová) i režisérkou je Lenka Kny, která svůj film představí v kinech 7. listopadu.